Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відгуки про магазин

5.0
3 відгуки
Сортування:
Замовляла два комплекти зимової, теплої білизни! Якість неймовірна, дуже зручні застібки ( на блискавці)! Дуже задоволена!
Відповісти
Купила кухонні рушники вашої фірми .Дуже хороші Приємні на дотик ,гарно поглинають вологу . Дякую .
Відповісти
Брали велюровий комплект - дуже гарна постільна білизна, якісно зроблена, тепла, приємна на дотик. Проїхала пів-Європи, але в холодній Бельгії я тішуся тепер нею кожної ночі. Дякую.
Відповісти
Вгору